Výškově nastavitelné stoly

Výškově nastavitelné stoly

 

Iridium Vám nabízí kancelářská řešení přímo na míru. Současným trendem v oblasti komerčních prostor jsou i výškově nastavitelné stoly. Elektricky automaticky výškově nastavitelné stoly jsou odpovědí na stále se zvyšující nároky na práci v kanceláři. Změna polohy během pracovního výkonu pomáhá nejen vyšší produktivitě, ale zároveň působí pozitivně na lidské zdraví.

 

Stoly je možné výškově nastavit jak manuálně pomocí kliky, tak i elektricky pomocí 2 integrovaných motorů. K ovládání pak slouží dvoutlačítkový panel, kterým jednoduše nastavíte požadovanou výšku stolu, aniž by si toho kdokoliv všiml. Hlučnost stolu je ≤ 50 dB. Jako doplňky lze přidat i paměťovou funkci se čtyřmi pozicemi a ukazatel výšky. Nastavitelná výška se pak pohybuje v rozmezí 68 - 118 cm.

 

Stoly nabízíme v typizovaných rozměrech, a to jak se stolovou deskou ve tvaru obdélníku v šířkách 120 - 200 cm a hloubkách 60 - 80 cm, tak i jako rohové stoly s možností přístavného nábytku, lichoběžníky, oblé tvary, dvojpracoviště či oválné jednací stoly s centrální podnoží.

 

Barva podnože je možná v několika barevných variantách. Základní barvy podnoží jsou: stříbrná RAL 9006, černá RAL 9005 a bílá RAL 9003, případně za příplatek nalakovat na jakýkoli jiný barevný odstín. Dekor stolové desky a její rozměry jsou dle upřesnění zákazníka.

 

Cena dle typu provedení, možnost doplnění o příslušenství (kabelové mosty, ukazatel výšky zdvihu, držák na PC, paraván apod.),dodací lhůta 3-4 týdny v závislosti na objemu dodávky.

 

Typ provedení 1:

Výškově stavitelný stůl 160x80 cm, tloušťka 18 mm, dekor stolové desky: bílá, barva podnože: černá RAL 9005/stříbrná RAL 9006/bílá RAL 9010

CENA: od 8.350,- bez DPH + doprava

 

Typ provedení 2:

Výškově stavitelný stůl 160x80 cm, tloušťka 18 mm, dekor stolové desky: standardní dřevodekor dle výběru zákazníka, barva podnože: černá RAL 9005/stříbrná RAL 9006/bílá RAL 9010

 CENA: od 8.650,- bez DPH + doprava