Nabídka pracovní pozice

Chcete pracovat pro Iridium? Nyní je ta správná příležitost!

Hledáme zaměstnance pro tuto pozici:

PRACOVNÍK VE SKLADU / PŘÍPRAVÁŘ NÁBYTKU

Pracovní náplň:
- Vedení malého skladu - příjem a výdej materiálu, zboží, výrobků atd. (komponenty k nábytku, židle, elektrospotřebiče, nábytkové dílce).
- Provádění jednoduchých montáží - smontování skříněk z rozloženého stavu desek - třeba zručnosti (jednoduchá práce).
- Provádění menších montáží u zákazníka - např. sestavení stolů, pomoc při montáží s hlavním montérem.
- Rozvozy zboží dodávkou.

Co požadujeme:
- Minimálně vyučen - obor nerozhoduje.
- Znalost nábytkového prostředí výhodou (stolař, truhlář).
- Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič.
- Manuální zručnost.
- Fyzickou zdatnost.
- Bezúhonnost .
- Samostatnost a pečlivost.

Co nabízíme:
- Stabilní zaměstnání ve firmě s dlouholetou tradicí.
- Hlavní pracovní poměr - 40 hod./týden.
- Pevná pravidelná pracovní doba.
- Různorodou pracovní náplň.
- Příspěvek na stravu.
- Firemní telefon.

Další informace:
- Místo výkonu práce: Brno.
- Možné datum nástupu: srpen/září 2021

Své životopisy nám zasílejte na e-mail: obchod@iridium.cz, případně nás kontaktujte telefonicky na čísle +420 541 241 808.

Budeme se na Vás těšit!

Vaše Iridium