Stěhujeme se do většího. Od 1.11. nás najdete na adrese Poděbradova 106 v Brně.

Výškově nastavitelný stůl

Při práci v kanceláři nebo doma je kladen stále větší důraz na zdraví. Jedním z mnoha způsobů jak předcházet zdravotním potížím jsou výškově stavitelné stoly. Mezi řadou způsobu nastavení v poslední době převládají elektricky nastavitelné stoly. Mají tichý chod, můžete je vybavit pamětí poloh nebo dalšími doplňky. Samozřejmostí je několik barevných odstínů podnoží a výběr z řady pracovních desek. Jsou vhodné pro použití doma při minimalním rozměru 1200 x 600 mm i jako velké rohové pracoviště v kanceláři. Stále populárnější jsou i dvojpracoviště, které se výborně využijí ve velkoplošných kancelářích a jsou ekonomicky výhodné.

Na požádání vám zpracujeme cenovou nabídku na konkrétní požadavek. 

Nezávazně poptat

Galerie

Jak pracujeme

Dvakrát měř, jednou řež
Naše preciznost je zajištěna osobním přístupem ke každé zakázce. Naši zaměstnanci přijedou na prohlídku daných prostor a provedou přesné zaměření. To je nejdůležitější krok, aby vše dokonale sedělo.
Návrh
Ve spolupráci se zkušenými architekty vytvoříme návrh a vizualizace, které s vámi budeme konzultovat a upravovat tak, aby co nejvíce odpovídaly vašim představám.
Výroba
Výroba je zajištěna našimi zručnými stolaři přímo v Brně. Jsou schopni vyrobit na míru cokoli si budete přát. Používáme kvalitní materiály renomovaných výrobců, s možností výběru prémiového zboží s poskytovanou doživotní zárukou.
Montáž
Když je vše připraveno, přijedeme k vám a naši montéři nábytek sestaví k vaší spokojenosti.
Nezávazně poptat
X
Iridium logo
Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme zpět.