Stěhujeme se do většího. Od 1.11. nás najdete na adrese Poděbradova 106 v Brně.

Realizace a vybavení kanceláří

Trendem posledních let je vytváření velkoplošných (tzv. open space) kanceláří. Široká nabídka stolových prvků, skříní, kontejnerů, nástaveb, paravanů a dalších doplňků umožňuje vytvářet jednak oddělená pracovní místa pro různé obory činnosti, tak skupinová pracoviště, kde jsou zaměstnanci v úzkém kontaktu, čímž se zjednodušuje a zrychluje komunikace mezi nimi. Je samozřejmostí, že projektant má jiné nároky na pracovní prostor než účetní nebo pracovník call centra. Proto navrhujeme vhodná jedinečná seskupení pracovišť s využitím typizovaného nábytku i atypických prvků s ohledem na daný prostor, profese a počet potřebných pracovních míst. Pracoviště je možné navrhnout také s ohledem na jednoduchost přeskupení pracovních týmů podle jednotlivých projektů.

 

Při návrhu velkoplošných kanceláří se řídíme požadavky zákazníků i samotných pracovníků. Dbáme na kvalitní provedení, funkčnost a dokonalé sladění celého prostoru. Snažíme se co nejlépe využít potenciál interiéru a pomáháme vytvořit takové pracovní prostředí, ve kterém se budou všichni cítit dobře a které napomůže k lepším pracovním výkonům. 

Nezávazně poptat

Galerie

Jak pracujeme

Dvakrát měř, jednou řež
Naše preciznost je zajištěna osobním přístupem ke každé zakázce. Naši zaměstnanci přijedou na prohlídku daných prostor a provedou přesné zaměření. To je nejdůležitější krok, aby vše dokonale sedělo.
Návrh
Ve spolupráci se zkušenými architekty vytvoříme návrh a vizualizace, které s vámi budeme konzultovat a upravovat tak, aby co nejvíce odpovídaly vašim představám.
Výroba
Výroba je zajištěna našimi zručnými stolaři přímo v Brně. Jsou schopni vyrobit na míru cokoli si budete přát. Používáme kvalitní materiály renomovaných výrobců, s možností výběru prémiového zboží s poskytovanou doživotní zárukou.
Montáž
Když je vše připraveno, přijedeme k vám a naši montéři nábytek sestaví k vaší spokojenosti.
Nezávazně poptat
X
Iridium logo
Zanechte nám zprávu a my se vám ozveme zpět.