Sedací nábytek

Aby se všem sedělo pohodlně

Křeslo Galaxy

Do každého interiéru bezpochyby patří sedací nábytek. V obývacích pokojích jsou to sedací soupravy, v kuchyních židle k jídelnímu stolu, v pracovnách kancelářské židle apod. Protože každý z nás větší či menší část dne prosedí, je vhodné dbát na kvalitu a délku životnosti sedacího nábytku. 

 

V dnešní době mnoho lidí tráví většinu pracovního dne sezením na židli u počítače. Většina z těchto lidí si je vědoma, že je potřeba dbát na správnou ergonomii židle, aby si z práce neodnesli bolení zad, krční páteře a hlavy. Málokdo však při výběru židle pečlivě vybírá, přestože se problematika ergonomie obecně začíná stále více prosazovat. Rádi našim zákazníkům poradíme nejen v oblasti, které židle jsou vhodné pro dlouhodobé sezení a které nikoliv. 

 

V našem interiérovém studiu máme k dispozici vybrané vzorky kancelářských a konferenčních židlí na vyzkoušení, pro lepší představu o barvě látky a tvaru židle. Objednávat můžete přímo v interiérovém studiu nebo také v internetovém obchodě www.iridium-eshop.cz, který nabízí široký sortiment a nízké ceny.

Křesla Křesla
Sedací sestava Sedací sestava
Sedací sestava Sedací sestava